ubytovanie Veverica

Poskytujeme príjemné ubytovanie v blízkosti jedinečnej liptovskej prírody a Národného parku Nízke Tatry, zároveň v blízkosti rôznorodých atrakcií, zábavy, vodných parkov, turistických aktivít a športov.
Pre hostí poskytuje ubytovanie v 3, 4 až 5 lôžkových apartmánoch, alebo v štandardných 2 lôžkových izbách.

Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC. Apartmány disponujú vlastnou spálňou, obývačkovou miestnosťou s lôžkami a kuchynskou linkou s chladničkou. V každej izbe je možnosť pripojiť sa na bezplatný WIFI internet. Súčasťou šiestich izieb sú balkóny, z ktorých je prekrásny výhľad na scenériu Liptova.

Hostia majú k dispozícií spoločnú kuchyňu a jedálenský kút s kapacitou 15 osôb, spoločenskú miestnosť s biliardom, stolným futbalom a krbom, kde sa dá príjemne tráviť čas najmä v sychravom počasí v kruhu svojej rodiny či priateľov. V letnom období je v ponuke terasa so záhradným krbom a grilom, pre deti pieskovisko, trampolína, hojdačka, pre dospelých jedinečný záhradný bowling, ruské kolky a obrie šachy. Pre hostí je dostupné uzavreté parkovisko.

Typy izieb

4x 2 lôžková izba

Rezervuj teraz -10%

Izba je vybavená dvoma lôžkami, ktoré sú spojené do jednolôžka, s možnosťou rozdelenia. V izbe sa nachádza: chladnička, šálky, rýchlovarná kanvica, TV SAT, WIFI a kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a uterákmi.

2x 4 lôžkový apartmán

Rezervuj teraz -10%

Apartmán pozostáva z dvoch izieb: spálňou s troma lôžkami, dva sú spojené do pohodlného manželského lôžka s možnosťou rozdelenia lôžok a jedného jednolôžka. Druhá izba je obyvačková miestnosť s gaučom, špeciálne upraveným na pohodlné dvojlôžko, s TV SAT, WIFI, kuchynskou linkou a riadom, chladničkou, rýchovarnou kanvicou a kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a uterákmi.

2x 5 lôžkový apartmán

Rezervuj teraz -10%

Apartmán disponuje dvoma izbami a dvoma kúpeľňami. Spálňa je s troma lôžkami, dva sú spojené do pohodlného manželského lôžka s možnosťou rozdelenia lôžok a jedného jednolôžka s TV SAT, WIFI a vlastnou kúpeľňou s WC, sprchovým kútom a uterákmi. Druhá izba je obývačková miestnosť s gaučom, špeciálne upraveným na pohodlné dvojlôžko, s TV SAT, WIFI, kuchynskou linkou a riadom, chladničkou, rýchovarnou kanvicou a kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a uterákmi. Každý 5lôžkový apartmán má balkón.

x

4x 2 lôžková izba

Rezervovať so zľavou 10%
x

2x 3 lôžková izba

Rezervovať so zľavou 10%
x

2x 4 lôžkový apartmán

Rezervovať so zľavou 10%
x

2x 5 lôžkový apartmán

Rezervovať so zľavou 10%