Okolie ubytovania Veverica

Zima

Naše ubytovanie má výbornú polohu do najväčšieho lyžiarskeho a turistického strediska – Jasná – Nízke Tatry (8 km), kde nájdete ideálne podmienky na aktívny oddych, lyžovanie a snowboarding. Najbližšia zastávka skibusu, ktorý premáva každých 20 minút je vzdialená iba 70 metrov.

Jar, leto a jeseň

V letnom období, na jar a na jeseň môžete spoznávať nízkotatranskú prírodu, blízku vápencovú Demänovskú jaskyňu Slobody (6 km) s kvapľovou výzdobou a Demänovskú Ľadovú jaskyňu (4 km), ktoré sú históriou prírody, či navštíviť adrenalínový park Tarzánia (8 km), horskú letnú Bobovú dráhu FUN PARK Žiarce (2 km), alebo termálne kúpaliská – Aquapark Tatralandia (5 km), či Vodný park Bešenová (13 km).

V blízkosti

V blízkosti Liptovského Mikuláša sa rozprestiera vodná nádrž Liptovská Mara (3 km), obľúbené miesta na rôzne vodné a plážové atrakcie, športy a rybolov. Liptovský Ján (5 km) ponúka termálne bazény s liečivou, uhličitou vodou a veľa ďalších atrakcií.
V okolí sa nachádzajú potraviny (70 metrov), reštaurácie, čerpacia stanica, obchody so športovými potrebami a oblečením.

Príjemné ubytovanie

Príjemné ubytovanie v blízkosti jedinečnej liptovskej prírody a Národného parku Nízke Tatry.

ubytovanie Veverica

Atrakcie a šport

Ubytovanie v blízkosti rôznorodých atrakcií, zábavy, vodných parkov, turistických aktivít a športov.

okolie

Pre rodiny aj páry

Pre hostí poskytuje ubytovanie v 4 a 5 lôžkových apartmánoch, alebo v štandardných 2 lôžkových izbách.

cenník

x

4x 2 lôžková izba

Rezervovať so zľavou 10%
x

2x 3 lôžková izba

Rezervovať so zľavou 10%
x

2x 4 lôžkový apartmán

Rezervovať so zľavou 10%
x

2x 5 lôžkový apartmán

Rezervovať so zľavou 10%